О нас

Форелеве господарство «Ішхан» розташоване в с. Банилів Вижницького району Чернівецької області.
За технічною характеристикою дане господарство належить до басейнового типу. Загальна площа водного дзеркала становить 5600 м².

Виробнича потужність господарства становить 200 т товарної форелі та 20 т осетрових на рік.
В господарстві використовуються системи зворотнього водопостачання (СЗВ). За основними гідрохімічними показниками вода у господарстві відповідає відповідним нормативам (Рекомендации по гидрохимическому контролю в прудовых хозяйствах / ВАСХНИЛ. Сиб. отд-ние. СибНИПТИЖ., 1989. – 28 с)
На сьогодні в господарстві вирощують райдужну форель весняно- та осінньонерестуючих (форель камлоопс) форм, золоту форель породи «Адлер янтарна», американську палію, струмкову форель, стерлядь, сибірського осетра та його підвиди – ленський та білугу.
Годують риб штучними кормами для виробництва датської кампанії «Аллер Аква» згідно норм, рекомендованих виробником.
Основним об’єктом вирощування є райдужна форель це пояснюється високими смаковими якостями, невибагливістю до умов зовнішнього середовища, високою продуктивністю. Їстівна частина райдужної форелі складає 78–80% від загальної маси риби. Можна зазначити що райдужна форель вирощена в умовах господарства «ІШХАН» характеризується найкращими в Україні рибницькими показниками.


Если Вы хотите купить речную рыбу, а именно стерлядь, Вам будет интересно посмотреть видео:

 


На страницах фермерского хозяйства  «Ишхан» Вы можете купить радужную форель в Черновецкой области. Или заказать рыбу почтой с доставкой по всей Украине.  Чтобы купить радужную форель в Черновецкой области Вы можете обратится к нам по адресу Черновицкая область, Вижницкий район, с.Банилов или же связаться с нами по телефону +38 (095) 1064362.
Если Вы хотите купить радужную форель, то на страницах нашего магазина Вы найдете:  форель радужную, осетра, стерлядь.